Projektas “Kaip mes kuriame darželį“: Aplankykite mus vasario 15 d.!!!! 3


atiru duru plakatas NEWPaskutinės mūsų naujienos – laukiam pažymų, baiginėjam pačius pačius paskutiniausius remonto darbus, planuojam, kaip save parodyti, kaip apie save paskleisti žinią ir pats linksmiausias šių dienų darbas – pasiruošimas atvirų durų dienai :)

Taigi kaip ir žadėjau straipsnis apie šventę!!!

 Vasario 15 d. visų visų laukiame svečiuose Gabijos g. 42  :)  Šventės pradžia planuojama 10 val. ryto ir lauksime Jūsų iki 17 val. Ateiti galite bet kada, pasirinkite patogų laiką ir užsukit!

Visiems apsilankiusiems pažadame aprodyti patalpas, papasakoti apie savo idėjas, supažindinti su ugdymo programa bei parodyti visus kitus dokumentus, įskaitant sutartį :) visus vaišinsime savo keptais naminiais sausainiais ir karšta arbata :) vaikučiai galės susipažinti su žaisliukais, o visi kartu susipažinsime su auklėtojomis :) Auklėtojos yra pats svarbiausias darželio turtas, jos papasakos apie save, galėsite kartu aptarti vaikučių ugdymo subtilybes. Kartu su mažaisiais piešime ir spalvinsime, taigi visi turėsime veiklų. O pats nuostabiausias dalykas – nei vieno nepaliksime be dovanėlės!!!

Atvirų durų dieną mes rengiame tam, kad galėtume Jums prisistatyti ir susipažinti artimiau prieš numatomą atsidarymą jau vasario 24 d. Taigi visi norintys lankyti mūsų daržiuką galės pasirašyti sutartis tiesiog atvirų durų dienoje ir jau nuo vasario 24 d. kas rytą skubėti į rytinę mankštelę :) visi pradėję lankyti darželį nuo vasario 24 d. mokėti pradės tik nuo kovo mėnesio, tai papildoma paskata registruotis ir nelaukti :)

Labai džiaugiamės, kad artėja sunkaus mūsų darbo vainikavimas!

Leave a Comment