Projektas “Kaip mes kuriame darželį”: Naujienos 92


naujienosfotkePaskutiniai įrengimo darbai ir dokumentų tvarkymas užima visą mūsų laiką. Ir taip efektyviai užima, kad per darbus praleidome net praeitos savaitės straipsnelį.

Pirmiausiai naujienos iš mūsų remontuojamų patalpų. Paskutiniai potepiai – kabinamos lempos, statomos durys, užsakomi baldai ir valomi langai. Tiesa, pastarąjį darbą šiandien darė talkon pasikviesta draugė Gintarė ir Jokūbo močiutė. Ir paaiškėjo, kodėl žmonės langus  valo pavasarį :) Teko sugaišti nemenkai laiko kol stingdant šaltukui juos nuvalėme.

Dabar jau liko tik finišai. Pirmadienį bus finišas tyrimų srityje. Darysime paskutinį tyrimą higienos pasui gauti. Matuosime natūralų apšvietos koeficientą. Tuomet antradienį pirkinių finišas – paskutinė pirkimų diena. Tai bus paskutinė diena, kai išvažiuoji iš namų anksti ryte, leliukus įteikus mylintiems seneliams ir grįžti tik vėlai vakare, visiškai nusikalęs ir išleidęs begalę pinigų. Trečiadienį vėlgi finišas – atvyksta užsakyti baldai. Kaip tik šią dieną į vietas sustos nuostabi balta virtuvė, kuri labai atitiks mūsų skandinavišką pakraipą, atvyks milžiniška spinta patalynei ir įvairioms kūrybos priemonėms laikyti. Į šią spintą sudėsime ir tėvelių paliktus antrus rūbelius, neperšlampamus kostiumus ir kitus svarbius kasdienius dalykus. O savaitės gale visus mažesnius finišus vainikuos didysis ir svarbusis finišas. Penktadienį atvyks specialistė iš visuomenės sveikatos centro atlikti vertinimą higienos pasui gauti. Taigi iki penktadienio turime begales darbo, kad surinktume visas sutartis, pažymas, tyrimų rezultatus, susegtume į segtuvus ir pasiruoštume. Darysime viską, kad vertinimas vyktų kuo sklandžiau.

Gyvename padidintu tempu. Matydami finišo tiesiąją nebeskaičiuojame valandų ir darbų. Tiesiog eini pagal sąrašą pirmyn, nesidairydamas. Tokiu įtemptu metu labiausiai nudžiugina tėvelių skambučiai. Paglosto pavargusią širdelę tai, kad tėveliai domisi mumis, skambina – klausia, kai kurie jau užsirašo į preliminarųjį sąrašiuką. Matydami, kaip jis pildosi, matome, kad dirbame ne tuščiai ir kad yra nemaža tikimybė, kad mūsų idėjoms bus lemta tapti realybe. Taip laukiame to nuostabaus momento, kai atversime duris pirmiesiems atėjusiems ir jus pasitiks jaukus, švarus nuo nereikalingo kičo ir reklaminio triukšmo, šiltas, švara kvepiantis darželis.

Taigi paskutinės laukimo savaitės.

Leave a Comment